Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu Adres
İsmetpaşa Mahallesi, Aslanca Sokak, No: 19, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 214 0021

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Cura Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bostancı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çan Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Bostancı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Bostancı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Bostancı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.