Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Dumlupınar Mahallesi, 68. Sokak, No: 8, Buca/İzmir

Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 442 4878

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Çınar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca adres, Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca harita ve Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca telefon hakkında bilgiler verilmektedir.