Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kozağaç Mahallesi, 261. Sokak, No: 30, Buca/İzmir

Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 452 5292

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Cihanşah Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.