Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Merkez Mahallesi, Cumah Caddesi, No: 28 Çiftlikköy Beldesi, Yenişehir/Mersin

Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 361 0660

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Çiftlikköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Özel Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Barbaros Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.