Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Çiftlik Mahallesi, Hakkıbey Sokak, No: 40, İlkadım/Samsun

Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 435 3134

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Özel Çiftlik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çiftlik Mahallesi Muhtarlığı İlkadım Samsun başlıklı yazımız ile Çiftlik Mahallesi Muhtarlığı adres, Çiftlik Mahallesi Muhtarlığı harita ve Çiftlik Mahallesi Muhtarlığı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.