Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
554. Sokak, No: 32, Bornova/İzmir

Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 388 5030

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ilgaz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Ilgaz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ilgaz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ilgaz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.