Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Doğuş Caddesi, 228-230 Sokak, Buca/İzmir

Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 453 8285

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Dokuz Eylül Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Dokuz Eylül Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Dokuz Eylül Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Dokuz Eylül Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.