Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Barboros Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 296, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 217 7461

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.