Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, 5. Sokak, No: 14, Çankaya/Ankara

Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 222 2422

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Çankaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Eren Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Eren Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Eren Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Eren Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.