Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kocasinan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Sahabiye Mahallesi, Ahmet Paşa Caddesi, Yaşıt Sokak, No: 10 Kat:1-5 Arası, Kocasinan/Kayseri

Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 221 2000

Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Candan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.