Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Geyve adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Ulucami Mahallesi, Suat Yalkın Caddesi, No: 35 Alifuatpaşa, Geyve/Sakarya

Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 516 1629

Sakarya ilimizin Geyve ilçesinde bulunan Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Geyve ilçesinde bulunan Özel Çalık Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Gevye Geyve Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Gevye adres, Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Gevye harita ve Özel Gül Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Gevye telefon hakkında bilgiler verilmektedir.