Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Esenyurt adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Esenkent Mahallesi, Cemalpaşa Caddesi, No: 2 / A, Esenyurt/İstanbul

Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 672 2301

İstanbul ilimizin Esenyurt ilçesinde bulunan Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Esenyurt ilçesinde bulunan Özel Büyük Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Esenler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Esenler İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Esenler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Esenler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Esenler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.