Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Rize Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Rize müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Ekrem Orhan Mahallesi, Sahil Caddesi, No: 242, Merkez, Rize Merkez/Rize

Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(464) 214 4178

Rize ilimizin Rize Merkez ilçesinde bulunan Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Rize Merkez ilçesinde bulunan Özel Burç Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Çayeli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çayeli Rize başlıklı yazımız ile Özel Çayeli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Çayeli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Çayeli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.