Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca Harita

Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca Adres
Atatürk Mahallesi, 201. Sokak, No: 25, Buca/İzmir

Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca Telefon
(232) 453 4748

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Burç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Erimez Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Urla İzmir başlıklı yazımız ile Özel Erimez Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Erimez Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Erimez Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.