Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Mahallesi, 63. Sokak, No: 2, Buca/İzmir

Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 442 1237

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Buca Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adres, Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova harita ve Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova telefon hakkında bilgiler verilmektedir.