Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
116 / 5 Sokak, No: 4, Bornova/İzmir

Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 342 2729

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.