Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Tınaztepe Mahallesi, Doğuş Caddesi, No: 206, Buca/İzmir

Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 453 5350

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.