Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Gülbahar Mahallesi, Oya Sokak, No: 6, Şişli/İstanbul

Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 211 5577

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel Bilgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.