Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karatay adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Şems Mahallesi, Şerafettın Caddesi, No: 36, Karatay/Konya

Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(332) 353 9335

Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karatay ilçesinde bulunan Özel Bilge Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Öğrenci Yurdu, Özel Öğrenci Yurdu, Erkek Öğrenci Yurdu, Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Selçuklu Konya başlıklı yazımız ile Erkek Öğrenci Yurdu, Öğrenci Yurdu ve Özel Öğrenci Yurdu hakkında bilgiler verilmektedir.