Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Aksaray Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Aksaray müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Minarecik Mahallesi, 555 No’lu Sokak, No: 2, Merkez, Aksaray Merkez/Aksaray

Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(382) 212 4232

Aksaray ilimizin Aksaray Merkez ilçesinde bulunan Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Aksaray Merkez ilçesinde bulunan Özel Beşyıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Aral Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Aksaray Merkez Aksaray başlıklı yazımız ile Özel Aral Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Aral Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Aral Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.