Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adapazarı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Ozanlar Mahallesi, Dibektaş Caddesi, No: 18, Adapazarı/Sakarya

Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 281 2358

Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Berk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Adalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adapazarı Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Adalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Adalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Adalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.