Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Gazi Mahallesi, Şenol Sokak, No: 20 . Yenimahalle/Ankara

Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 212 4992

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Bera Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hacı Şevket Koç Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Özel Hacı Şevket Koç Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Hacı Şevket Koç Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hacı Şevket Koç Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.