Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Mükremin Mahallesi, B. Söğütlüönü Meydanı, Melikgazi/Kayseri

Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 231 0769

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kocasinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Kocasinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kocasinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kocasinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.