Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Mebusevleri Mahallesi, Meçhul Asker Sokak No: 19, Tandoğan, Çankaya/Ankara

Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 221 1130

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Başkent 2 Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Başkent Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Başkent Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Başkent Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Başkent Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.