Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak, No: 18, Çankaya/Ankara

Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 430 0349

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Başak Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Aydınlıkevler 3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Aydınlıkevler 3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Aydınlıkevler 3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Aydınlıkevler 3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.