Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Baruthane Kalkancı Mahallesi, Anadolu Caddesi, No: 4, İlkadım/Samsun

Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 445 0462

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Özel Baruthane Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.