Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bandırma adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Dere Mahallesi, Yoğurthane Sokak, Bilten Apartmanı, No: 6 / 1, Bandırma/Balıkesir

Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 713 7005

Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bandırma ilçesinde bulunan Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İhsaniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bandırma Bandırma Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel İhsaniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bandırma adres, Özel İhsaniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bandırma harita ve Özel İhsaniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bandırma telefon hakkında bilgiler verilmektedir.