Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bandırma adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
17 Eylül Mahallesi, Tamirçiler Caddesi, 58, Bandırma/Balıkesir

Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 712 5522

Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bandırma ilçesinde bulunan Özel Bandırma Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bandırma Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Banses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.