Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Baltalı Köyü, No: 63, Tarsus/Mersin

Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 659 5058

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Özel Baltalı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.