Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir Harita

Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir Adres
Özsağlık Sokak, Buldum Sıte. 40 / 3, Balçova/İzmir

Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir Telefon
(232) 278 0056

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan Özel Bahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balçova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.