Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Mersin Ünv. Caddesi, Merkez Mahallesi, Yörük Sokak, No: 12, Yenişehir, Mers Yenişehir/Mersin

Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 361 0136

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Ayselı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bolacalı Koyuncu Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Silifke Mersin başlıklı yazımız ile Özel Bolacalı Koyuncu Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Bolacalı Koyuncu Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Bolacalı Koyuncu Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.