Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Fevzi Çakmak Mahallesi, Mehmet Efe Sokak, No: 39, Balçova/İzmir

Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 278 1785

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Güzelkent Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile Özel Güzelkent Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Güzelkent Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Güzelkent Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.