Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Soma Caddesi, No: 31, Karesi/Balıkesir

Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 241 5616

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Aydoğdular Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hasan Durum Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kepsut Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Hasan Durum Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Hasan Durum Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hasan Durum Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.