Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Aybastı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Karamanlı Mahallesi, Belen Sokak, Aybastı/Ordu

Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 714 1891

Ordu ilimizin Aybastı ilçesinde bulunan Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Aybastı ilçesinde bulunan Özel Aybastı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Fatsa Ordu başlıklı yazımız ile Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.