Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Emniyet Mahallesi, Çatallı Sokak, No: 27 Gazi, Yenimahalle/Ankara

Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 222 2014

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Ayar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.