Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
63. Sokak, No: 2, Bornova/İzmir

Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 374 4423

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Atıfbey Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Beyazzambak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Beyazzambak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Beyazzambak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Beyazzambak Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.