Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Güzelyalı Mahallesi, Mevlana Sokak, No: 22, Atakum/Samsun

Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 438 8110

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Atakent Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sevgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Sevgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sevgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sevgi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.