Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Güllük Mahallesi, İnönü Bulvarı No: 38 / A, Melikgazi/Kayseri

Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 336 9898

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Son Nokta Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu (Dershane Bünyesinde) Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Son Nokta Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu (Dershane Bünyesinde) adres, Özel Son Nokta Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu (Dershane Bünyesinde) harita ve Özel Son Nokta Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursu (Dershane Bünyesinde) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.