Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Barbaros Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 284, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 217 2910

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Assos Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adres, Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez harita ve Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez telefon hakkında bilgiler verilmektedir.