Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
K. Dirik Mahallesi, 219. Sokak, No: 18-20, Bornova/İzmir

Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 374 7735

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.