Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Çanakkale 18 Mart Universitesi Terzioğlu Kampüsü, Merkez, Çanakkale, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 220 0050

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yağmur Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Yağmur Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale adres, Özel Yağmur Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale harita ve Özel Yağmur Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale telefon hakkında bilgiler verilmektedir.