Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Dumlupınar Mahallesi, Atadan Caddesi, 127. Sokak, No: 12, Buca/İzmir

Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 420 0152

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Binsar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.