Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Şirinevler Mahallesi, 687. Sokak, No: 2 Ordu, Ordu Merkez, Altınordu/Ordu

Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(452) 234 5980

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Özel Altaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.