Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kalkınma Mahallesi, 118 No’lu Sokak, No: 18, Ortahisar/Trabzon

Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 325 2741

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.