Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Alifakı Köyü, No: 220, Tarsus/Mersin

Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 646 6066

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Özel Alıfakı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Olukbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Silifke Mersin başlıklı yazımız ile Özel Olukbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Olukbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Olukbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.