Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Meram adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Aşkan Mahallesi, Bozova Sokak, No: 1, Meram/Konya

Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(332) 324 0052

Konya ilimizin Meram ilçesinde bulunan Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Meram ilçesinde bulunan Özel Ali Şeker Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sare Ahçı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Meram Konya başlıklı yazımız ile Özel Sare Ahçı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sare Ahçı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sare Ahçı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.