Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Sütlüce Mahallesi, Soma Caddesi, No: 22, Karesi/Balıkesir

Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 243 4080

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Akdeniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Anadolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Anadolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi adres, Özel Anadolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi harita ve Özel Anadolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.