Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kiçiköy Mahallesi, Kayabağlar 1. Caddesi, No: 15, Talas/Kayseri

Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 438 0407

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan Özel Akdeniz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ülkem Kız Öğrenci Yurdu Talas Kayseri başlıklı yazımız ile Ülkem Kız Öğrenci Yurdu adres, Ülkem Kız Öğrenci Yurdu harita ve Ülkem Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.