Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Dumlupınar Mahallesi, 113. Sokak, No: 25, Buca/İzmir

Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 420 3213

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Akbulut Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk İncıraltı Öğrenci Yurdu Balçova İzmir başlıklı yazımız ile Atatürk İncıraltı Öğrenci Yurdu adres, Atatürk İncıraltı Öğrenci Yurdu harita ve Atatürk İncıraltı Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.