Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Alpaslan Bulvarı No: 36, Atakum/Samsun

Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 439 1732

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Akademi 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.